piątek, 24 maja 2013

~Mad~ szalony, wściekły, obłąkany, zwariowany oldschool~

Mad- szalony, wściekły, obłąkany, zwariowany oldschool. W naszym codziennym stylu dominuje czerń nie ze względu na optyczne wyszczuplenie czy ukrywanie mankamentów figury. Na co dzień jesteśmy uczennicami liceum. Mamy wiele zainteresowań. Przede wszystkim liczy się dla nas sztuka. Tak, wiemy, że to bardzo ogólne pojęcie. Lecz każdy odłam sztuki dzięki któremu możemy wyrazić siebie jest dla nas ważny.
Obydwie mamy podobne poglądy na świat. Kochamy te same piosenki. Niewiele się różnimy.Czarny kolor ma stałe miejsce w naszych szafach, pasuje niemal do każdej okazji. Czarny ma w sobie to ,,coś”. Potrafi pokazać nasze poglądy czy uczucia: smutek
czy frustrację, siłę wewnętrzną i wytrwałość.
Moda nie jest dla nas ślepym podążaniem za trendami. Trendy są tylko inspiracją. Dla nas wizerunek jest czymś więcej. Jest naszym nastrojem, jest sposobem na wyrażenie siebie. Lana del Rey jest dla nas inspirującą wokalistką, dlatego zaczerpnęłyśmy cytaty, które widoczne są na fotografiach. W naszej stylizacji dołożyłyśmy akcesoria, które dodają
ostrości wyglądu. Same okrągłe okulary "lenonki" potrafią nadać odpowiedni klimat. Do zdjęć dołączyłyśmy również krótki filmik.
 

 Blondynka ma na imię Dominika. Jest zafascynowana filozofią, tematem przemijania. Jest również cudowną malarką.
Ruda ma na imię Eliza. Jest molem książkowym, zafascynowanym muzyką lat 70 czy 80.
Kocha również filmy starego Hollywoodu oraz rysowanie.To nie będzie typowy blog o modzie. To będzie blog o nas. O naszym sposobie na wyrażanie siebie w szarej rzeczywistości.


1 komentarz:

  1. Jesteście genialne!    Tylko dodajcie sobie opcję obserwowania :(


    http://pa-gada.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń